Науковий симпозіум з міжнародною участю «Телемедицина та інформаційні технології»

28-29 листопада 2013 року у м.Львовi «Державний заклад «Медичний центр телемедицини МОЗ України» спільно з Український центр наукової медичної інформації та патентно-ліцензійної роботи (Укрмедпатентінформ) МОЗ України запрошує Вас взяти участь у роботі I наукового симпозіуму з міжнародною участю «Телемедицина та інформаційні технології».

 

Доповідачі - провідні фахівці з України, Росії , Польщi та Нiмеччини.

Мета проведення Симпозіуму: підвищення освітнього рівня медичних працівників з питань спрощення та пришвидшення доступу населення до високоякісних медичних послуг, а також суттєве розширення їх спектру незалежно від місця перебування пацієнта. Iнтеграція української медицини та медичної науки у міжнародну медичну спільноту, та залучення інноваційних технологій у процес навчання лікарів і забезпечення конституційного права громадян на якісну медичну допомогу шляхом створення державою відповідних умов.

Наголошую на те, що, даний Симпозіум не є лише сухими виступами доповідачів, а є живим обговоренням тем що розглядаються, з можливістю прямих дискусій між всіма учасниками та доповідачами. В рамках Симпозіуму буде працювати виставка медичної техніки, медикаментів.

До участі в науково-практичному Симпозіумі запрошуються лікарі зі спеціальностей: рентгенологія, радіологія, ультразвукова та функціональна діагностика, кардіологія та кардіохірургія, ендоскопія, акушерство та гінекологія, патоморфологія, сімейна медицина. Учасники заходу отримають сертифікат, зразки та інформаційні матеріали.

Для всіх бажаючих пропонується On-line присутність на Симпозіумі за адресою:

http://esemi.org.ua  (Телемедичнй портал).

Місце проведення: м.Львів, вуд.Матейка, 6, м.Львiв, 79000 (Прем’єр готель «ДНIСТЕР»)

Реєстрація учасників Симпозіуму: 28 листопада 2013 року з 8:00 у фойє (початок о 9.00).

Попередня реєстрація для участі у Симпозіумі:   http://symposium.org.ua

У разi виникнення питань зателефонуйте за телефоном: (044) 469-11-40

Або надіслати листа на електронну пошту:   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.