• 1 жовт., 2014

Увага! Зміни у календарі радіологічних заходів 2014 року в Україні

Шановні добродії!        Звертаємо Вашу увагу на зміни, що відбулися у календарі радіологічних заходів 2014 року:   1. Науково-практичний семінар «Актуальні питання рентгенодіагностики, КТ та МРТ» у  м. Хмельницькому перенесено на 15 травня 2014 р.      Ця дата вибрана свідомо, щоб бажаючі змогли взяти участь як у цьому семінарі, так і у Курсах Української школи безперервної післядипломної освіти в радіології ім. М.І. Спузяка «Променева діагностика пухлин кісток», які проходитимуть у м. Вінниця 16 травня 2014 р.           Більш детальна інформація про ці заходи є на сайті aru-ua.org.

 

2. Науково-практичний семінар «Забезпечення ефективного використання цифрового рентгенівського обладнання» проходитиме у Івано-Франківську 2 липня, щоб бажаючі змогли також взяти участь 4 липня у науково-практичній конференції «Помилки в радіологічній практиці» в с. м. т. Яремче Івано-Франківської області.

    Просимо всіх, хто висловить бажання взяти участь у цих двох заходах, надіслати лист на адрес Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., щоб отримати додаткову інформацію.

       Інформаційне повідомлення про конференцію в Яремче розміщене на сайті aru-ua.org.

 

3. Замість науково-практичної конференції з міжнародною участю та школа-семінар «Актуальні проблеми ультразвукової діагностики», які мали відбутися у м.Судак, АР Крим, 26-30 травня 2014 р. заплановано проведення 24-26 червня у Трускавці Львівської області наукового симпозіуму з міжнародною участю "Новітні напрями в ультразвуковій діагностиці: еластографія, ультразвукове контрастне підсилення, телерадіологія".

       Додаткову інформацію про цей захід можна отримати на сайті ultrasound.net.ua.

 

Сподіваємося, що не зважаючи на всі негаразди, ви прийматиме активну участь у запланованих радіологічних заходах!

                                                                                                                           

Виконком АРУ