• 23 бер., 2018

ECR-2019

 

Чи плануєте ви відвідати Український конгрес з питань радіології, що проходитиме з 28 по 30 березня в Києві (Україна)? Якщо так, то завітайте до нашого колеги Роберта, і він познайомить вас із нашим товариством – Європейським товариством з питань радіології (ESR) та розповість про наш щорічний з'їзд – Європейський конгрес з радіології (ECR). Ви також матимете нагоду спробувати себе у рибній ловлі та спіймати на гачок велику здобич! 

Учасники конгресу в Україні матимуть змогу зареєструватись біля стенду ESR, щоб прийняти участь у ECR 2019 за спеціальними зниженими цінами!Скористайтесь нагодою та візьміть участь у другій в світі за величиною радіологічній зустрічі, яка відбудеться з 27 лютого по 3 березня у Відні (Австрія). Обов'язково перевірте розклад ECR 2019, щоб не пропустити жодних термінів підготовки до конгресу! Будемо чекати на вас з нетерпінням!
 
Членство в ESR
Членство в ESR коштує всього 11 євро на рік та надає такі перевага, як знижена ціна для участі в ECR 2019, ексклюзивна можливість взяти участь в European Diploma in Radiology (EDiR) та можливість відвідати всі заходи European School of Radiology (ESOR). Дивіться інші переваги тут. 
Пам'ятайте: для того, щоб прийняти участь в ECR 2019 за зниженою ціною, ваше членство ESR має бути дійсним до 31 серпня 2018 року. Більше інформації тут.
 
Електронні послуги ESR – наша освіта безкоштовна

Для наших членів усі освітні послуги є безкоштовними. дізнатись більше:

Education on Demand – платформа дистанційного навчання ESR

EURORAD – найбільша рецензована база даних клінічних випадків

EPOS – добірка знімків ECR з 2003 по 2018

ECR Online – безкоштовні курси, кращі за інші

Оберіть необхідну лекцію з ECR 2018 ті дивіться абсолютно безкоштовно!

Незалежно від вашого напрямку діяльності в медичній візуалізації, ми охопили усі її аспекти. Величезне різноманіття тем для радіологів та рентгенологів, а також спеціальні сесії, які задовільнять інтереси фахівців з медичної фізики, студентів та інтернів, та будуть відповідати рівню кваліфікації кожного.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ БЕЗКОШТОВНО 

Відкрита реєстрація на отримання американських стипендій ESOR, а також участь у курсах які відбудуться цього року!

Скористайтеся можливістю познайомитися з навчальним середовищем у США і подайте заявку на участь в одній з наших тримісячних програм. Visiting Scholarship Programme в США призначена для студентів третього-п'ятого курсів навчання. Не пропустіть останній термін подання заявки – 15 квітня! Натисніть тут для отримання додаткової інформації

Реєстрація на наші курси 2018 року відкрита, відвідайте веб-сайт ESOR, щоб дізнатись більше.

EuroSafe Imaging – спільна мета задля безпеки пацієнтів
EuroSafe Imaging є провідною ініціативою ESR стосовно підвищення якості та безпеки медичної візуалізації шляхом посилення медичного радіаційного захисту в Європі. Відвідайте стенд ESR на Всеукраїнському конгресі з питань радіології, щоб дізнатись більше про EuroSafe Imaging Call for Action 2018 та зареєструватися в якості Friend of EuroSafe Imaging.