• 1 лист., 2018

19-20 жовтня 2018 року в м. Ужгород відбулася науково-практична конференція (НПК) з міжнародною участю «Актуальні питання нейроонкології»

Перший досвід виявився успішним

19-20 жовтня 2018 року в м. Ужгород відбулася науково-практична конференція (НПК) з міжнародною участю «Актуальні питання нейроонкології». Вона проходила в готелі «Камелот», який розташований в мальовничому місці біля Невицького замку. Основним організатором конференції разом з Асоціацією радіологів України, Всеукраїнською асоціацєю рентгенологів, асоціацією нейрохірургів Закарпатської області, Обласною дитячею лікарнею (м. Мукачево), Угорською академічною радою Закарпаття, Факультетською лікарнею з поліклінікою ім. Й.А.Реймана у Пряшеві та Пряшівським університетом став місцевий медичний цент «Діамед», на який ліг основний тягар в підготовці та проведенні конференції.

В НПК прийняли участь 6 професорів за фахом «променева діагностика та променева терапія», хірургія, неврологія, онкологія, морфологія. Лекторами конференції були провідні науковці з України, Білорусії, Угорщини, Словацької республіки, які працюють над сучасними проблемами теоретичного і практичного розвитку в онкології, в тому числі в нейроонкології.  Серед учасників конференції були як провідні фахівці, так і молоді вчені, клінічні ординатори, лікарі інтерни та аспіранти з України та з інших країн зарубіжжя.

Науково-практичну конференцію було присвячено питанням сучасної променевої діагностики новоутворень головного мозку, морфологічній верифікації та оперативному лікуванню первинних та вторинних неопластичних уражень головного мозку. Прочитано 18 лекції (з них 6 – іноземними фахівцями).

За два дні конференцію відвідало 150 фахівців з 4 країн світу та з 14 регіонів України. Тобто перший досвід організаторів з проведення масштабного міжнародного радіологічного заходу на Закарпатті виявився успішним. Науково-практична конференція з міжнародною участю «Актуальні питання нейроонкології» підтвердила свій високий статус і стала святом для усієї медичної спільноти України та країн зарубіжжя. Слід зазначити, що той факт, що конференція пройшла успішно, підтверджується тим, що учасники конференції висловили бажання зробити її традиційною та наступного року провести цей захід протягом вже трьох днів, два з котрих проходитиме у Словаччині.

Організатори конференції разом з гостями перед початком конференції

Відкриття конфереції

Учасників конференції вітає заступник міністра охорони здоров’я  України Ілик Р. Р.

Інтерв’ю місцевому телебаченню

Лекції іноземних гостей

Мальовниче місце біля Невицького замку, де проходила конференція